kapitán flotily Prometeus
Prometeuspá 30. června 2023

Zbožňujem alternatívne reality a cestovanie v čase 👽

 filbar
filbarso 1. července 2023

Já taky, ale kdyby to dali alespoň jinam než do součastnosti, tak si myslím, že by to mohlo být o dost lepší epizoda. Taky ta lovestory s Kirkem mi přišla trošku hloupá - nebylo to nic překvapivého, skoro mi to přišlo, že to bylo něco ve smyslu jenom splníme co se od nás očekává.

admirál flotily omi
omiso 1. července 2023

Zpočátku mi přišla zvláštní volba postav, ale celkem pěkně ji vysvětlili.

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepo 3. července 2023

Trochu nuda, mohli to nějak prostříhat, takže divácky bych dal asi tak 60 %, no z hlediska podaných informací by to bylo 100 %. Celkově tedy dávám 80 %.


Jenže:
Proč to byla nuda? Protože jsme měli podobných časovek už milión, naposledy celá druhá sezóna Picarda řešila v podstatě totéž. Ale, kde to téma zpracovali lépe, no já bych řekl, že tady v SNW. Podobně i jiné časovky nebyly o moc chytřejší. Pokud se na tuto časovku někdo koukne před těmi "starými" (myslím tedy kromě PIC 2s i např. VOY Future's End, nebo časové války v ENT, tzn. například Shockwave nebo 4x01+2), myslím, že bude brát SNW 2x03 možná i jako tu lepší.


Takže:
Tato epizoda vlastně velmi dobře poukázala na časovou studenou válku představenou v ENT, velmi dobře ukázala, že agenti z 29. stol. jsou pořád aktivní (VOY Future's End + Relativity) a hlavně v podstatě definitivně otevřeně říká to, po čem volám dlouhou dobu (a snad to bude i rozuzlení DIS) a sice, že TOS+filmy(+možná TNG) jsou jiná časová linie, než VOY+DS9, resp. že vlastně každá epizoda je z vlastní časové linie tu více, tu méně se odchylující od těch ostatních.

admirál flotily sarao
saraočt 13. července 2023

viceadmirál Sokar
Sokarne 16. července 2023

kadet Libor
Liborst 19. července 2023

Za mě výborná epizoda, dozvděli jsme se něco z historie, navíc La'an patří mezi moje oblíbenější postavy, interakce s Kirkem mi sice přišla trochu na sílu a někdy jednali i dost nelogicky, ale celkově jsem se bavil. Nakupování mě pobavilo...

 CzTrekkie
CzTrekkieso 9. prosince 2023

Pěkné! Jen jsem trochu pav z toho, že se Laan zabouchla do Kirka... ale super!

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři