admirál flotily omi
omipá 23. června 2023

Líbilo se mi, jak se jim podařilo z jednoduché premisy vytvořit napínavou a zajímavou podívanou.

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepá 23. června 2023

Dobrá epizoda pro budování charakteru postav, dobře že ji udělali, ale maximální zábava to nebyla. Takový typ epizody se v seriálu dobře schová a má tam své místo, ale pojďme rychle dál a nevstupujme 2x do stejné řeky (protože TNG a DS9 jako mnohem objemnější seriály měly i těch soudních epizod více...) 69 %

kadet s.s.enterprise
s.s.enterpriseso 24. června 2023

Výklad federačního práva není moc logický. Kokrétně výklad toho, co je to azyl. Opravdu si to představuju jinak, než to, jak to nevědomky aplikoval Pike. A nechat Pika, resp. posádku Ent sledovat soud na dálku, tak to je úplná pitomost. Vždyť to je ovlivňování potenciálních svědků jako prase!

Chápu, co chtěli tvůrci ukázat, ale logika byla stejně hloupá jako u jiných epizod, kde se věci "řeší se zbraní v ruce". Pocitově OK, ale nemohu tomu dát víc, jak 69 %, na legendární soud s Datem to rozhodně nemá.

admirál flotily sarao
saraoso 24. června 2023

admirál flotily Iconer
Iconerpo 26. června 2023

Pěkná epizoda, měl jsem z toho plně startrekový pocit.

 Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčkováút 4. července 2023

Musím vám říct, že jsem první řadu a dva díly ze druhé zkoukla během dneška a části včerejška. Tyjo, mám z toho fakt super pocit. Radost na srdci, nebo je to šelest, nevím. A teploučko v bříšku. Úplně mě to vrátilo do takového toho natěšeného období, v němž byla další nová dobrodrůža hrozně důležitá. Prostě je to hustý a těším se na další.

viceadmirál Sokar
Sokarne 16. července 2023

kadet Libor
Liborst 19. července 2023

Tohle je prostě Star Trek!

 CzTrekkie
CzTrekkieso 9. prosince 2023

Fascinující! A je super, že to nakonec vyhrála.👍🏻🖖🏻

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři