admirál flotily omi

admirál flotily omi

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Jsem snílek, který si strašně rád hraje a neustále vymýšlí "co by". Rád chodím s hlavou v oblacích, zatímco nohama se snažím stát pevně na zemi. Nemůžu ale říct, že se mi to daří, vždycky jeden stav převažuje. Hrozně rád kreslím, nebo něco vytvářím. Na druhou stranu si hrozně rád třeba jen čtu, procházím se, nebo něco pozoruju. Zásadně se mi nedaří vejít se do škatulek, které si na mě ostatní připraví. 🖖

Příspěvky uživatele

admirál flotily omi
omiupraveno so 19. června 2021
admirál flotily omi
omiút 15. června 2021
admirál flotily omi
omiupraveno út 15. června 2021
admirál flotily omi
omipá 23. dubna 2021
admirál flotily omi
omine 11. dubna 2021
admirál flotily omi
omiso 10. dubna 2021
admirál flotily omi
omipo 5. dubna 2021
admirál flotily omi
omiso 30. ledna 2021
admirál flotily omi
omiupraveno čt 21. ledna 2021
admirál flotily omi
omičt 21. ledna 2021

Po delší odmlce přicházejí na web nová vylepšení. Ke komentářům přibyla možnost odpovědi na jiný komentář. Po kliknutí na tlačítko ODPOVĚDĚT, se k nově vytvořenému komentáři přidá odkaz na ten původní. Vše by mělo být propojeno plynulým posuvem a indikací původního komentáře. Navázanou funkčností je tlačítko v pravém dolním rohu webu, které vrací na vrch stránky. Toto tlačítko se objevuje až po částečném posunutí obsahu směrem dolů.

K psaní příspěvků a komentářů přibyla možnost přidat emoji z lišty editoru. Není třeba se spoléhat na znalost operačních systémů a lze tak smajlíky přidávat jednodušeji. V nabídce emoji fungují kategorie i vyhledávání, to bohužel zatím pouze v angličtině. Nepodařilo se nám zatím najít české překlady tagů pro vyhledávání. 😞 Přidávání emoji z klávesnice samozřejmě funguje i nadále. Byly také doplněny meta tagy jak pro web, tak pro dílčí příspěvky, a články a hodnocení. Ty se používají právě pro přidávání hezkých odkazů k příspěvkům a komentářům nebo na sociální sítě.

Seznam oprav, vylepšení a nových funkcí se samozřejme rozrůstá rychleji než jsou přidávány, pokud vám zde ale něco chybí nebo máte nápad, jak web vylepšit, určitě nám napište zde do komentářů nebo klidně na e-mail.Při minulé aktualizci webu se podařilo rozbít vyhledávání. Rád bych proto tímto poděkoval Jakkobovi za rychlé nahlášení problému, které umožnilo okamžitou opravu. Prosím, pokud narazíte na jakoukoliv chybu, buďte jako Jakkob a napište mi prosím mail na omi(na)trekkies nebo pokud mě máte na nějakém jiném kanále, klidně přímo tam. Předem moc díky.