kadet s.s.enterprise
s.s.enterpriseso 8. července 2023

neurazí, nenadchne, ale "Strange New World" to byl, né, že né.

Co se týče toho asteroidového pole, tak bych čekal, že poletí někam za něj a ne přímo do něj, ideálně prostě hodně dál od planety nebo celého systému. A to vymrštění jen tak pryč byla hloupost, snad do slunce to měli hodit, no ne?

 Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčkováne 9. července 2023

Líbí se mi růžovo-fialově zasněžené světy. Připomínají mi krásnou rekreační planetu Rura penthe, muhehe :). To byl můj první dojem v tomto dnešním svěžím letním odpoledni. Pak se příběh rozvinul a kulisy, atmoška, chování postav a tušený směr událostí mi připomínali hrozně moc dílů SG :). ALE... i hrozně moc dílů původního ST. Mělo to TEN šmrnc prostě. Nevyvinutý svět, pošahanec v panském sídle, jeho móresy a záhada... Trýznění návštěvníků - klasika.

Co se týče likvidace hrozby... jsem si říkala... proč to frkli jen tak zbůhdarma pryč... aby se jim to nevrátilo po nějaké zákeřné dráze... jakou to má rychlost a směr... snad se to nesrazí s šutry, které pak dopadnou na planetu, protože to by fakt nepotěšilo :). Popravdě tahle možnost mě poněkud nevhodně rozesmála :). Takové celkově nenáročné.

admirál flotily omi
omipo 10. července 2023

Hlavní linka na planetě byla trošku slabší a lehce predikovatelná. Druhá linie na palubě Enterprise však byla skvělá a vskutku zábavná.

Co se týče asteroidu, moc mi nedává smysl všechno, s čím si neumíme rozumně poradit, posílat do srdce hvězdy. Předpokládám, že ho Erika efektivně (jak taky na konci téhle epizody jinak) poslala na stabilní oběžnou dráhu poblíž ostatních asteroidů. I když se to z úhlu kamery asi nemusí tak zdát. Ale jistě ani tohle se nemusí úplně povést a mohou na to v některých příštích sezónách ještě navázat. 😉

admirál flotily sarao
saraočt 13. července 2023

viceadmirál Sokar
Sokarne 16. července 2023

Linka na planetě se trochu táhla, ale Erica byla boží

 CzTrekkie
CzTrekkiene 10. prosince 2023

Pěkné a napínavé.👍🏻🖖🏻

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři