praporčík ada1987
ada1987čt 7. července 2022

konecne som dnes videla predposlednu 9.cast. kedze neviem po angl., musela som cakat na preklad. mozno za tyzden budem vediet o čom je 10. ale vyzera dobre, najma su tam romulani.

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepá 8. července 2022

SPOILER nebýt špatně zvoleného J.T.Kirka, bylo by to perfektní...

admirál flotily omi
omipo 11. července 2022

Uznávám, že jsem si epizodu užil, a to jak „kopíruje“ Rovnováhu hrůzy, je provedeno originálně a dobře, ale celkově mě tenhle závěr sezóny trochu zklamal. Obsazení ikonické role se opravdu nepovedlo, ten týpek byl neskutečně nesympatický. Velmi mě rušila práce se světlem, která měla zřejmě odrážet dramatické nasvícení užívané v původní sérii. S přílišnou tmavostí zbytku scény však působila ještě divněji než v originále. Redesign nejoblíbenější červené uniformy mi taky stoprocentně nesedl, i když byl určitě šetrnější než jak s kánonem pracovalo Disco. Nu a báchorka o ukecání Klingonů na Borethu by také snesla více věrohodnosti, ale chápu, že je to už jen drobnost. Nicméně klobouk dolů, tvůrci si s touhle epizodou a jejími odkazy opravdu vyhráli.

Uživatel Jörg Hillebrand na Twitteru

“This is what I call perfection! ? I cannot wait to rewatch #StarTrekSNW's "A Quality of Mercy" as a double feature with "Balance of Terror" with friends who haven't seen the former episode yet, next Friday. :-)”

twitter.com
admirál flotily Iconer
Iconerčt 14. července 2022

Herec Jamese Kirka se mi nezamlouval, ale jinak se mi epizoda moc líbila.

admirál flotily sarao
saraone 17. července 2022

 Telemachus Rhade
Telemachus Rhadest 20. července 2022

Zprvu jsem myslel, že se mi to nebude líbit, ale scénáristé to znovu dokázali. Bravo! SNW má skvělý tvůrčí tým. Doufám, že se nerozpadnou.

 CzTrekkie
CzTrekkieso 9. prosince 2023

Pěkné! Jen mne sklamal Kirk... ale jinak super!

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři