admirál flotily sarao
saraone 12. prosince 2021

admirál flotily omi
omičt 16. prosince 2021

Zajímavý, i když přímočaře jednoduchý, příběh. Dojem mi tentokrát kazily efekty, kterými se tvůrci sice kasají, ale klíčování mi bohužel silně připomínalo mou oblíbenou, ale prastarou hru Starfleet Academy. Když si připomenu BSG, kde jsem až posléze zjistil, že se většina scén natáčela na zeleném pozadí, přišlo mi to trochu líto.

 Telemachus Rhade
Telemachus Rhadeso 18. prosince 2021

BSG si hodně hrála s ostrostí pozadí a mocně zrnila. To jsou dva faktory, které hodně upravují dojem z klíčování. Disco je oproti tomu jemné a nově točené na AR wall. Ta technologie je strašně cool, ale má svoje mušky. Jedna z nich je ta, že ty občas vidíš zobrazený efekt na LEDu, nikoli klíčování. Aneb realita je v tuhle chvíli méně dokonalá než efekt :)

admirál flotily omi
omiupraveno ne 19. prosince 2021

Mandalorian je taky točený na wall a takhle nerealisticky to nepůsobí. Nevím, faktorů může být hodně, od objektivu až po samotný render, ale výsledek mi prostě strašně asociuje to retro klíčování ze SFA.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerne 9. ledna 2022

Na Mandaloriana jsem pár dní z5 koukal (2. sezóna) a nepřišel mi stran vizuálu a efektů o nic lepší, mě naopak stále DIS přijde stran aktuálních seriálů po viz. stránce TOP, ale to asi bude tím, že jsem zaujatý.. :)

Jinak za mě jedna z nej epizod, protože Tilly, která je pro mě spolu s prezidentkou Rillak asi nej DIS postavou 💛💯

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři