admirál flotily omi
omiso 4. prosince 2021

Už jsem si asi zvykl, ale tahle epizoda mi maximálně sedla.

admirál flotily sarao
saraone 5. prosince 2021

 Nippen
Nippenst 8. prosince 2021

nikdy si nezvyknem na tuto nizku uroven pribehu, ak by sa to volalo akokolvek tak by som to bral ale preco to museli nazvat Star Trek, inak odporucam serial Foundation, je to vlastne Discovery ale ovela lepsie :)

admirál flotily omi
omičt 9. prosince 2021

Srovnávat Discovery s Nadací z pera velmistra žánru sci-fi Asimova by mě upřímně nenapadlo, ale chápu – seriál jako seriál. 😉

 Nippen
Nippenpá 10. prosince 2021

tak Star Trek je od velmajstra Roddenberryho ale nikto nikdy netusil, ze sa natoci Discovery a Picard, ktory uplne pochova jeho povodny zamer len koli peniazom a zisku :)

 Telemachus Rhade
Telemachus Rhadečt 16. prosince 2021

Ale to jsou takový, s prominutím, jalový kecy ;) Aby Star Trek přežil, odstavili Roddenberryho už po prvním filmu. On to sice skvěle a vizionářsky vymyslel, ale nedokázal napsat kloudný scénář. Jeho Star Trek II měl být o zaplatení ústřední trojky do vraždy Kennedyho. A prozradím vám i další tajemství – Star Trek je sice super věc s filozofickým přesahem, ale vzniká za účelem vydělat peníze. Neziskový Star Trek může být sebeskvělejší, ale prostě skončí; viz Enterprise.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerne 9. ledna 2022

Já si hlavně vůbec nemyslím, že by DIS či PIC jakkoli "pochovali" Roddenberryho záměr... Takové názory tu ostatně byly i za dob TNG, a kde je na tom teď a kde jsou ti hateři.. ?

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři