admirál flotily omi
omipřed týdnem

Tahle epizoda mě zklamala tím, že nevyužila úžasný potenciál nastavený celou sezónou. Tradičně se mávnutím kouzelné hůlky navzdory snaze posádky v posledních minutách vše zázračně samo vyřešilo.

kapitán flotily Prometeus
Prometeusupraveno před týdnem

Predpokladal som správne že Michael zasadne do kapitánskeho kresla ako nová veliaca dôstojníčka a Saru odíde na Kaminar. Trocha mi budú chýbať staršie "diskoverácke" uniformy a mám radosť s toho že sa kapitánkou stala znova žena. Ale som neskutočne sklamaný s toho že sa v radách trekkie nájde neskutočné množstvo rasistov, homofóbov, podivných jedincov a samozrejme ako to býva vo zvyku rôznych odborníkov ktorý zožrali všetkú múdrosť sveta. Odkazujem im jeden veľký vztýčený prostredník! :D

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerpřed týdnem

Já popravdě nic moc nečekal a spíše se nechával překvapit, co na nás mají tvůrci připraveného a osobně jsem byl a stále jsem, více méně, se vším za dobře. Dokonce i s tím jinak podle všeho dosti kritizovaným vysvětlením Burnu, kde na jednu stranu asi dovedu pochopit ty, kterým se to z toho či onoho důvodu nepozdává, ale na stranu druhou si myslím, že to bylo celé ošetřeno spoustou technoblábolů jako jinak každá druhá "blbost" napříč Trekem, takže na tom ve finále neshledávám nic moc špatného, a stejně tak to vnímám i s tím Bookem a spórovým pohonem. Jako že proč by ne.. ? ;) A i kdyby by mi to snad mělo vadit, tak je to ve finále jen několik neduhů, které se jinak dají bez větších obtíží najít v každé epizodě či filmu, a já si to tak či onak užíval, nicméně je klidně možné, že až se mi to za nějaký čas uleží, budu to vnímat trošku jinak a třeba i kritičtěji, méně zaujatě atd. Ale teď a tady velká spokojenost :) A strašně moc se mi líbí ty nové uniformy <3

kapitán flotily Macek
Macekpřed týdnem

Bohužel nevytěžený potenciál. Uplakaná Michael dosáhla svého. Kéž by vybrali jinou herečku. A ti, co se tu naváží do ostatních (Prometheus) - Kde se tu bere tolik záště? Charakteristika postav je prostě přepálená. Asi aby si každý vybral svého hrdinu - problémem je, že já si tam nemám z čeho vybrat a to bez ohledu na barvu, orientaci, rasu atd.. Jo - asi to bude Grudge. Ani jedna přepálená scéna, hraní je vyrovnané.

kapitán flotily Prometeus
Prometeuspřed týdnem

Macek: ja som sa nenavážal do ľudí priamo na tomto portáli, ale čítal som viaceré komentáre na iných weboch ktoré smerovali k odporu opačne orientovaných ľudí. Tuším bude najlepšie keď sa zdržím komentárov a nebudem sa už k ničomu vyjadrovať na tomto portáli. Škoda slov a času!

admirál flotily omi
omipřed týdnem

@Prometheus Fakt mi nedává smysl, že se  necháš vytočit na jiném webu a pak to jdeš bez kontextu ventilovat sem. Působí to bohužel tak, že jen bezdůvodně hledáš konflikt.

kapitán flotily Prometeus
Prometeuspřed týdnem

omi: len som vyjadril svoj názor. Ale ako som napísal vyššie, škoda času a slov.

admirál Kyle
Kylepřed 6 dny

Bohužel mě celý seriál nenadchl ani neurazil. Tedy i tuto epizodu hodnotím takto.

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři