admirál flotily omi
omiso 9. ledna 2021

Tahle epizoda mě zklamala tím, že nevyužila úžasný potenciál nastavený celou sezónou. Tradičně se mávnutím kouzelné hůlky navzdory snaze posádky v posledních minutách vše zázračně samo vyřešilo.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killerne 10. ledna 2021

Já popravdě nic moc nečekal a spíše se nechával překvapit, co na nás mají tvůrci připraveného a osobně jsem byl a stále jsem, více méně, se vším za dobře. Dokonce i s tím jinak podle všeho dosti kritizovaným vysvětlením Burnu, kde na jednu stranu asi dovedu pochopit ty, kterým se to z toho či onoho důvodu nepozdává, ale na stranu druhou si myslím, že to bylo celé ošetřeno spoustou technoblábolů jako jinak každá druhá "blbost" napříč Trekem, takže na tom ve finále neshledávám nic moc špatného, a stejně tak to vnímám i s tím Bookem a spórovým pohonem. Jako že proč by ne.. ? ;) A i kdyby by mi to snad mělo vadit, tak je to ve finále jen několik neduhů, které se jinak dají bez větších obtíží najít v každé epizodě či filmu, a já si to tak či onak užíval, nicméně je klidně možné, že až se mi to za nějaký čas uleží, budu to vnímat trošku jinak a třeba i kritičtěji, méně zaujatě atd. Ale teď a tady velká spokojenost :) A strašně moc se mi líbí ty nové uniformy <3

kapitán flotily Macek
Macekne 10. ledna 2021

Bohužel nevytěžený potenciál. Uplakaná Michael dosáhla svého. Kéž by vybrali jinou herečku. A ti, co se tu naváží do ostatních (Prometheus) - Kde se tu bere tolik záště? Charakteristika postav je prostě přepálená. Asi aby si každý vybral svého hrdinu - problémem je, že já si tam nemám z čeho vybrat a to bez ohledu na barvu, orientaci, rasu atd.. Jo - asi to bude Grudge. Ani jedna přepálená scéna, hraní je vyrovnané.

kapitán flotily Prometeus
Prometeusne 10. ledna 2021

Macek: ja som sa nenavážal do ľudí priamo na tomto portáli, ale čítal som viaceré komentáre na iných weboch ktoré smerovali k odporu opačne orientovaných ľudí. Tuším bude najlepšie keď sa zdržím komentárov a nebudem sa už k ničomu vyjadrovať na tomto portáli. Škoda slov a času!

admirál flotily omi
omine 10. ledna 2021

@Prometheus Fakt mi nedává smysl, že se  necháš vytočit na jiném webu a pak to jdeš bez kontextu ventilovat sem. Působí to bohužel tak, že jen bezdůvodně hledáš konflikt.

kapitán flotily Prometeus
Prometeusne 10. ledna 2021

omi: len som vyjadril svoj názor. Ale ako som napísal vyššie, škoda času a slov.

admirál Kyle
Kylene 17. ledna 2021

Bohužel mě celý seriál nenadchl ani neurazil. Tedy i tuto epizodu hodnotím takto.

admirál flotily Iconer
Iconerpo 25. ledna 2021

Tahle epizoda se mi dohromady moc nelíbila. Vlastně celkově třetí sezóna není můj šálek čaje. Stále nemám rád Michael a už vůbec ne její metody řešení situací. Přijde mi, že věci dělá špatně a akorát má neuvěřitelné štěstí. Celkově to dopadlo v rámci možností dobře, ale nějak v tomhle století stále nejsem doma.
Oproti tomu se mi líbila část děje v simulátoru, Saru se choval vzorně, i Adiru mám rád.
Mrzí mě, že se teď kapitánem stala Michael, radši bych tam měl Sarua. Michael bych asi úplně převelel na jinou loď, protože dokud je na palubě, tak stejně všem rozkazuje, ať má hodnost jakoukoli. Naopak mi přijde, že Tilly se zatím na velení nehodí, i když ji mám rád. Admirál Vance je stále podle mě skvělý, i když s jeho rozhodnutím ohledně nového kapitána nesouhlasím.
Je dobře, že máme druhého sporového navigátora, aspoň si Stamets odpočine.
Držím palce Federaci, ať se brzo vzchopí.

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři