admirál flotily omi
omičt 16. června 2022

Jízda pokračuje. Fakt si to užívám.

 Skywalker
Skywalkerupraveno pá 17. června 2022

Ten konec jsem fakt nečekal. Jsem rád, že i když je seriál epizodní, nemají problém ďobat si nejrůznější návaznosti a tahle mě obzvláště potěšila. Jinak jak píše omi, je to jízda. Je trochu smutný, že Picard oproti tomuhle seriálu vypadá jako nějaké to veledílo ze SyFy Channelu. :( Tohle si legendární postava vážně nezasloužila. Snad aspoň ta třetí série bude působit jako SNW. Ač o tom dost pochybuju. Ano, rozpočet a výprava nejsou všechno, ale u Picarda už to IMHO začal být zásadní problém, kdy ten příběh natahují a přizpůsobují faktu, že nemají peníze skoro na nic. Ale to jsem odběhl. :) Strange New Worlds je asi první novodobý ST seriál, kdy se vyloženě klepu na další díl...

praporčík Revan
Revanso 18. června 2022

Fakt super díl.

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisene 19. června 2022

Až na to, že někomu to trvá na okraj Federace dlouho a jinému jen chvilku. Nebona špatně provedené gesto "Live Long And Prosper" - palec T'Pring zůstal po židovském vzoru přichýlený k ukazováčku, dobrá atmosféra s velmi nadějnou finální scénou.

 Skywalker
Skywalkerpo 20. června 2022

K tomu špatně provedenému gestu... Vezmu to trochu obecně. Postavy v seriálech jsou taky jen "lidé", nejsou to stroje. Každý z nás dělá menší či větší špatná rozhodnutí nebo něco řekne/provede nesprávně. Ani nespočítám kolikrát jsem dotelefonoval nebo s někým domluvil a první myšlenka, co mi projela hlavou, byla "Co jsem to zase plácl?!" Ale jakmile se lidé dívají na seriál/film, najednou od těch postav žádají naprostou dokonalost, chladnou a čistou promyšlenost, jako "Ta postava měla udělat to či ono"... Ale tak život nefunguje a IMHO by neměl ani ve fikci. Takže to vůbec nemuselo být špatně provedené gesto ve smyslu "Ten režisér/herečka to pěkně podělali", ale ve smyslu T'Pring ho udělala omylem špatně, T'Pring ho často dělá jinak než ostatní Vulkánci nebo něco podobného. Jen taková prkotina k zamyšlení... :)

admirál flotily sarao
saraopo 20. června 2022

kadet s.s.enterprise
s.s.enterpriseút 21. června 2022

Skywalker: Ano, Discovery nám takové plácání servírovala v nejviditelnější podobě u Tilly, ale tady je řeč o Vulkánce. Vulkánci svázání přísnou logikou a výchovou by takto chybovat neměli.

 filbar
filbarpá 1. července 2022

Super díl - patří mezi nejlepší ze série. Jediné co mi vlastně na této serii vadí je vlastně absence kostry místo ktereho je tam nejaky doktor bengo.

 Telemachus Rhade
Telemachus Rhadečt 7. července 2022

Ojoj... Nečekal jsem, že se budou sami vykrádat, ale ještě hned z předešlé epizody? Ach jo. Takže... postava té poradkyně byla šílené předvídatelná a neoriginální. Anson Mount byla zatlačen někem, kde mu to nesedí a není v tom dobrý. Nad vodou to držel jen ten vulkánský oblouk. 2,5/5

 CzTrekkie
CzTrekkieso 9. prosince 2023

Super! Jen by mohla být Enterprise příště lépe zabezpečena.😉👍🏻🖖🏻

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři