admirál flotily omi
omipřed 2 týdny

Jízda pokračuje. Fakt si to užívám.

 Skywalker
Skywalkerupraveno před 2 týdny

Ten konec jsem fakt nečekal. Jsem rád, že i když je seriál epizodní, nemají problém ďobat si nejrůznější návaznosti a tahle mě obzvláště potěšila. Jinak jak píše omi, je to jízda. Je trochu smutný, že Picard oproti tomuhle seriálu vypadá jako nějaké to veledílo ze SyFy Channelu. :( Tohle si legendární postava vážně nezasloužila. Snad aspoň ta třetí série bude působit jako SNW. Ač o tom dost pochybuju. Ano, rozpočet a výprava nejsou všechno, ale u Picarda už to IMHO začal být zásadní problém, kdy ten příběh natahují a přizpůsobují faktu, že nemají peníze skoro na nic. Ale to jsem odběhl. :) Strange New Worlds je asi první novodobý ST seriál, kdy se vyloženě klepu na další díl...

praporčík Revan
Revanpřed týdnem

Fakt super díl.

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepřed týdnem

Až na to, že někomu to trvá na okraj Federace dlouho a jinému jen chvilku. Nebona špatně provedené gesto "Live Long And Prosper" - palec T'Pring zůstal po židovském vzoru přichýlený k ukazováčku, dobrá atmosféra s velmi nadějnou finální scénou.

 Skywalker
Skywalkerpřed týdnem

K tomu špatně provedenému gestu... Vezmu to trochu obecně. Postavy v seriálech jsou taky jen "lidé", nejsou to stroje. Každý z nás dělá menší či větší špatná rozhodnutí nebo něco řekne/provede nesprávně. Ani nespočítám kolikrát jsem dotelefonoval nebo s někým domluvil a první myšlenka, co mi projela hlavou, byla "Co jsem to zase plácl?!" Ale jakmile se lidé dívají na seriál/film, najednou od těch postav žádají naprostou dokonalost, chladnou a čistou promyšlenost, jako "Ta postava měla udělat to či ono"... Ale tak život nefunguje a IMHO by neměl ani ve fikci. Takže to vůbec nemuselo být špatně provedené gesto ve smyslu "Ten režisér/herečka to pěkně podělali", ale ve smyslu T'Pring ho udělala omylem špatně, T'Pring ho často dělá jinak než ostatní Vulkánci nebo něco podobného. Jen taková prkotina k zamyšlení... :)

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepřed týdnem

Skywalker: Ano, Discovery nám takové plácání servírovala v nejviditelnější podobě u Tilly, ale tady je řeč o Vulkánce. Vulkánci svázání přísnou logikou a výchovou by takto chybovat neměli.

 filbar
filbarpřed 14 hodinami

Super díl - patří mezi nejlepší ze série. Jediné co mi vlastně na této serii vadí je vlastně absence kostry místo ktereho je tam nejaky doktor bengo.

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři