admirál flotily omi
omipřed 4 týdny

Opět jsem se bavil a ty jemné narážky na budoucí události, které známe z originální série byly moc příjemnou třeštičkou.

kapitán Bedraz
Bedrazpřed 4 týdny

Fantasticky zábavná epizoda, jejíž humor ale absolutně sloužil příběhu a postavám. Takovou jízdu si určitě ještě zopakuju - čím větší jste fanoušek TOS, tím víckrát si ji užijete. :) Gratuluji ke skvělé podanému fanservisu - ani ne moc, ani ne málo, každý si najde to své... Nekonečná rozmanitost v nekonečných kombinacích. :) Za mě ještě extra body za to, že CGI nemusí vždycky urvat jen akční scény, 'lyrika' mu může dát vyniknout úplně stejně!

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepřed 4 týdny

až na ten odlehčenej rozhovor mezi sestrou a ostříhanou pilotkou to bylo dobrý,
volnější tempo znamenalo méně zábavy, takže dávám "jenom" 80% :)

pořád je to ale nadprůměrně povedená Star Treková zábava!

admirál flotily omi
omipřed 4 týdny

To bývaly časy, kdy si fanoušci pamatovali jména postav. 😂 Pořád si říkám, nakolik tu fanoušci hodnotí obecně – např. vůči ostatním epizodám (Disco, Picard, Nová generace, ...) nebo je tu hodnocení čistě v rámci seriálu. Protože tohle mezi-seriálové hodnocení asi nemůže být moc objektivní. Jako – na kolik jsou porovnatelné 4 hvězdy pro epizodu Disca s 4 hvězdami pro Světy?

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprisepřed 4 týdny

omi: Sestru Chapel jménem už znám, ale tu ostříhanou holku ne, tak jsem v rámci vyrovnanosti textu vynechal jména obě. Ono po 5 dílech ale byla možná i u TOS a TNG+ sérií jména, která se ještě v paměti neuchytila... Co se týče mezi-seriálového hodnocení, snažím se být objektivní v tom smyslu, prostě podle toho, jak mě to baví.

viceadmirál Sokar
Sokarpřed 3 týdny

Nechci se u každého dílu opakovat, ale když ono je to tak příjemné se na tento seriál koukat, pohlazení každý týden. Tak přátelské, hřejivé, chvílemi až poetické a prostě - správné. Zkrátka atmosféra o které teď už se dá říkat "made by Strange New Worlds". Další příběh, který dával smysl (ne, není to samozřejmost), tempo tak akorát, rostoucí hloubka postav, které nás provázejí, i jejich dobrý jemný humor. Takže jo, opět nemohu než udělit plný počet bodů.

kapitán Andypos
Andypospřed 3 týdny

Tenhle díl jsem si jednoduše užil, což jsem na začátku dílu ani nečekal, nakonec z toho byla moc příjemná sci-fi oddechovka.

kapitán Andypos
Andypospřed 3 týdny

omi: Na kolik je hodnocení seriálů objektivní se dá u člověka opravdu těžko říct, ale za sebe musím říct, že se pokud možno snažím hodnotit všechno stejným metrem, bez ohledu na to jestli to je jakýkoliv Star Trek, Stargate nebo třeba Kobra 11. Takže pro mě, 4* u Disca se rovnají 4* u SNW, i když třeba z jiných důvodů.

kadet mirRa
mirRapřed 6 dny

Toto byl zatím nejstartrekovější díl z této sezóny. Nebyl řemeslně nejlepší, to bylo Memento Mori, ale toto byl prostě Star Trek se vším všudy. Nemám zásadnějších výtek.

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři