admirál flotily omi
omičt 5. května 2022

Wow.

viceadmirál Sokar
Sokarpá 6. května 2022

Přidávám se k wow, naprostá pecka!

 Domča
Domčapá 6. května 2022

Perfektní první epizoda. Staronová posádka je příjemná a Ethan Peck jako Spock a Anson Mount jako Pike jsou už teď moje srdcovka. 🖖

kadet Heikoo
Heikoopá 6. května 2022

Naprosta bomba! V kazdem ohledu.

kapitán Andypos
Andyposne 8. května 2022

Naprosto super, jeden z nejlepších dílů vůbec. Jestli to takhle půjde dál, možná to bude nejlepší ST seriál. 😎

kadet mirRa
mirRaupraveno so 28. května 2022

Příjemné překvapení, dělá to to, co Star Trek dělat má. Inteligentně, ale ne zbytečně složitě, ukazuje problémy našeho světa a společnosti na "hypotetických" situacích jiných světů a civilizací. Jen tak dál!

Btw, přeložil bych "Strange New Worlds" více dle kontextu spíše jako "Záhadné Nové Světy"...tajemné fakt ne. Nebo "Pozoruhodné/podivuhodné/tajuplné" by taky šlo :)

admirál flotily omi
omine 29. května 2022

@mirRa: Název seriálu odkazuje na úvodní slova kapitánů startrekových seriálů, jež je od počátků do češtiny překládán stejně.

„Nekonečný vesmír – toto jsou cesty hvězdné lodi Enterprise na její pětileté misi – vydávat se za poznáním tajemných nových světů, hledat nové formy života a nové civilizace. Odvážně se pouštět tam, kam se dosud člověk nevydal.“

“Space, the final frontier... These are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds. To seek out new life and new civilizations. To boldly go where no man has gone before.”

 CzTrekkie
CzTrekkiepá 1. prosince 2023

Super! Prostě WOW!

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři