kapitán flotily tzcomics
tzcomicsst 7. června 2023

Trekfest na Festivalu Fantazie 2023

Začátek července je za dveřmi a s ním i 28. ročník Festivalu Fantazie, který se letos vrací do původních (větších) prostorů a to pro Trekfest znamená rozsáhlejší program, než jaký jsme zažili za poslední tři roky...

Čtyři dny Trekfestu! Přednášky, promítání, kvízy, one man (ehm,Trekkie) show i ples. Od středy 5.7. do soboty 8.7. Rozsáhlejší program pro české milovníky Star Treku těžko najdete. Dozvíte se zajímavosti kolem vzniku šestého celovečerního filmu, zazpíváte si Trekové předělávky některých klasických písní, poučíte se o velících kódech, projdete si cesty časem i možnou budoucnost celého tohoto fenoménu a dostanete rady ohledně tvorby uniformy. Nebude chybět sebevražedný kult, morální přemítání nad seriály The Orville a Strange New Worlds či zavzpomínání nad historií nakladatelství Laser, které nám přináší české překlady knížek z našeho oblíbeného univerza. A až si projdete FashionTrek, vyberete nejlepší posádku pro rudé praporčíky, zorientujete se v aktuálních fanfilmech a zapaříte si na plese Akademie, tak se zastavte i na pokec o výletech.

Bude to nabité - jak vidno, fandom ještě nevymřel. A za to jsem rád. Na Trekfest se už hodně těším. A co Vy? Budete tam?

amber.festivalfantazie.cz

festivalfantazie.cz
0 Komentářů

Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení čtenáři