Vrátí se Axanar? [VIDEO]

út 11. prosince 2018      autor: omi      přečteno: 1116x      délka: 1 min      komentáře: 5

nejlepší moment operace PegasusNarazil jsem náhodou na video od autora Egotastic FunTime!, který tvrdí, že má informace o obnovení prací na Axanaru. Poté, co byl dohodou ukončen soudní spor se CBS, prý může Axanar Production natočit svůj původní snímek, ovšem pouze ve dvou 15minutových epizodách. Bude tedy třeba přepsat scénář z plnohodnotného filmu na velmi zkrácenou verzi. Autor videa však tvrdí, že se vrátí někteří z původně obsazených herců včetně J.G. Herzlera a Garyho Grahama. To by ovšem bylo v rozporu s Fan Films Guidelines, které CBS pro fanoušky stanovila. Zejména s bodem 5, který stanovuje, že se ve fanouškovských filmech nesmí objevit žádní profesionální herci či lidé dříve nebo současně nějak spojeni s oficiální startrekovou produkcí. Zatím tuto informaci tedy považuji spíše za zbožné přání, ale uvidíme, co nám budoucnost přinese. Co na tuto zprávu říkáte? Chtěli byste vidět alespoň zkrácenou verzi Axanaru?

admirál omi
autor: omi
vydáno: út 11. prosince 2018
přečteno: 1116x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG