Umíte psát? Umíte kreslit? Pomozte nám!

so 31. října 2015      autor: omi      přečteno: 1628x      délka: 2 min      komentáře: 9

Retro DS9, [1]U příležitosti chystaného vyhlášení nového typu odznáčku hledá portál Trekkies.cz fanoušky schopné psát, kreslit nebo malovat. Novým typem odznáčků budou „holoromány“. Bohužel nedisponujeme potřebnou technologií, abychom vám mohli nabídnout zážitek srovnatelný s tím, který známe z 24. století, nabídneme však nejbližší přijatelnou variantu. Příběhy, které někteří z vás znají jako gamebooky.

Jedná se v podstatě o příběh, který vám nabízí v klíčových okamžicích možnost zvolit si, jak chcete, aby děj pokračoval. Možná jste v dětství takovéto knihy četli (vyšly u nás v 90. letech v edici Vyber si vlastní dobrodružství) nebo znáte jejich obdobu v podobě televizního seriálu Rozpaky kuchaře Svatopluka, který běžel na Československé televizi v minulém století. První z těchto „holorománů“ je již téměř připraven a rádi bychom ho zveřejnili do konce roku.

Kreslíte?

Protože bychom rádi příběhy ještě trochu vylepšili, chtěli bychom je doplnili o ilustrace. Pokud tedy umíte hezky kreslit, napište mi na mail omi(zavináč)trekkies(tečka)cz. Nezapomeňte uvést svou přezdívku zde na portále. Pokud máte splněn odznáček DaVinciho kresba, mohu se podívat, jak kreslíte. Pokud odznáček splněný nemáte, pošlete nejlépe odkaz na nějakou svou tvorbu. Neposílejte prosím velké obrázky přímo na e-mail, vzhledem k zaplněnosti mé schránky by mi zprávy nemusely dojít. Úplně stačí kresby tužkou, nemusí se jednat o profesionální barevné ilustrace.

Píšete?

Věříme, že v českém fandomu je dostatek fanoušků schopných napsat čtivý, zajímavý nebo zábavný příběh. Pokud rádi píšete, můžete se stát autorem holorománu i vy! Napište mi na výše uvedený e-mail svůj zájem. Nezapomeňte uvést svou přezdívku zde na portále. Pokud máte splněný odznáček Jake Sisko - autor povídek, mohu se podívat na váš styl psaní. Pokud odznáček splněný nemáte, přiložte do mailu odkaz na nějakou svou tvorbu. Neposílejte prosím povídky přímo na můj email, vzhledem k zaplněnosti mé schránky by mi zprávy nemusely dojít. Holoromány by se měly odehrávat ve startrekovém prostředí.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: so 31. října 2015
přečteno: 1628x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Rekapitulace odznáčků specializací [VIDEO]  -  pá 24. července 2020
Kobayashi Maru – rekapitulace [VIDEO]  -  po 20. července 2020
Vzpomínání s odznáčkem Chakotay – roztříštěný v čase  -  pá 17. července 2020
Rekapitulace odznáčků [VIDEO]  -  po 13. července 2020
Všechno nejlepší k 15. výročí portálu [VIDEO]  -  ne 5. července 2020
Ohlédnutí za vajíčkovou štvanicí  -  út 14. dubna 2020
Vajíčková štvanice začíná!  -  pá 10. dubna 2020
Velikonoční vajíčková štvanice  -  st 8. dubna 2020
Odznáčky finišují do svého 10. výročí  -  ne 12. ledna 2020
Upravené hodnocení Star Treku  -  pá 10. ledna 2020
Přihlašování je opět funkční  -  po 13. března 2017
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Rozšíření funkce hodnocení  -  po 4. dubna 2016
Ohodnoťte český Star Trek!  -  út 22. března 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG