Styděli jste se někdy za to, že jste trekkie?

st 9. dubna 2014      autor: omi      přečteno: 2406x      délka: 1 min      komentáře: 72

otaznikStar Trek v mnohém ovlivnil naše životy, ale ne vždy najdeme stejné nadšení u lidí v našem okolí. Možná si z vás někdy dělali srandu spolužáci ve škole nebo si kolegové v práci zaklepali na čelo, když se dozvěděli, že se vám líbí koukat na Star Trek. Někdo se ničeho nezalekne a hrdě se ke svému koníčku hlásí, jiný si zase raději dá příště pozor na jazyk a o svém soukromí se veřejně moc nebaví. Jak jste na tom vy? Styděli jste se někdy za to, že jste trekkie?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

admirál omi
autor: omi
vydáno: st 9. dubna 2014
přečteno: 2406x
komentáře: 72
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG