Seriály Star Trek ONLINE na webu Subspace.cz

so 17. října 2009      autor: Subspace.cz      přečteno: 5605x      komentáře: 0

Star Trek OnlinePočínaje měsícem říjnem začala vycházet na webu Subspace kolekce seriálů k připravované hře Star Trek ONLINE. Můžete si přečíst články k hlavním třem seriálům a to Cesta do roku 2409, Ships of the Line a Videoseriál Budoucí minulost. Informace jsou to zajímavé nejen pro trekkies - fanoušky počítačových her.

Star Trek Online je MMORPG (Masively-Multiplayer Online Role-Playing Game) hrou umístěnou do vesmíru Star Treku, přesněji řečeno na konec čtyřiadvacátého století, podle všeho do roku 2409. Nabídne nový způsob, jak se do ST vesmíru vžít prostřednictvím počítače, zároveň se bude jednat o první Star Trek hru tohoto typu. Předpokládá se vydání v 1-2Q/2010.

kadet Subspace.cz
autor: Subspace.cz
vydáno: so 17. října 2009
přečteno: 5605x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG