Serenity konečně na DVD

út 14. března 2006      autor: little borg      přečteno: 2656x      komentáře: 0

Serenity na DVD Čeští příznivci seriálu Firefly si mohou oddechnout. Celovečerní film s názvem Serenity konečně vyjde na DVD. Bontonfilm uvede snímek 1. května do půjčoven, do prodeje by měl jít na přelomu dubna a května (přesný termín nadále zjišťujeme). Fanoušci se tak dočkají alespoň této satisfakce za neuvedení filmu do kin...

Od premiéry filmu Serenity už uplynulo půl roku (29. 9. 2005). Do našich kin se nedostal z důvodů, které najdete tady. DVD s tímto snímkem už je ale nějakou dobu k dostání v zahraničí a my jako (bohužel) menší trh jsme museli samozřejmě čekat déle. A vyplatilo se? To ještě nevíme. Stejně jako přesné datum uvedení do prodeje zjišťujeme i technické specifikace DVD. Něco málo odtajníme už teď. "Zatím vím, že tam bude i dabing", prozradil našemu portálu Lukáš Vedral z Bontonfilmu. Jistotou jsou i české titulky. Další podrobnosti budou přibývat, proto sledujte náš portál a dovíte se víc.

Přečíst si můžete i podrobnou recenzi filmu.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 14. března 2006
přečteno: 2656x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Nechte se okouzlit stylem LCARS pro iPhone [VIDEO]  -  po 16. března 2009
Firefly se vrací  -  so 9. prosince 2006
Serenity na DVD s českým dabingem  -  čt 27. dubna 2006

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG