Rozloučení s Novou generací dnes na Primě Cool

út 7. června 2011      autor: Polux      přečteno: 5951x      komentáře: 38

Star Trek: The Next Generation

Slovy mocné bytosti Q: "Všechno dobré jednou končí." Stejně tak se fanoušci seriálu Star Trek: Nová generace včera v podvečer na stanici Prima Cool, po odvysílání všech 178 epizod, dočkali finále nyní již kultovní sci-fi série.

Jako závěrečnou tečku pro všechny příznivce posádky USS Enterprise-D si pro nás Prima Cool připravila dokumentární speciál, ve kterém nás Jonathan Frakes alias komandér William T. Riker provede zákulisím natáčení populární série a prozradí divákům informace, které (možná) dosud nevěděli. Speciál odvysílá Prima Cool dnes v 17:30.

Touto cestou bych rád vyjádřil poděkování Primě Cool za odvahu po mnoha letech opět vrátit Star Trek na televizní obrazovky u nás a při pohledu na Star Trek: Deep Space Nine, právě vysílaný na stanici AXN Sci-Fi, si přát, aby se Star Trek v ČR vysílal dlouho a úspěšně (nebo-li broadcast long and prosper:-)<

Zdroj: iprima.cz
praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: út 7. června 2011
přečteno: 5951x
komentáře: 38
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG