Ron Moore má zájem dělat další Star Trek seriál

čt 8. dubna 2010      autor: little borg      přečteno: 3885x      komentáře: 14

Ron Moore Není tajemstvím, že producent a scénárista Ron Moore ještě před Battlestar Galactikou (a spin-offem Caprica) začal svoji kariéru u Star Treku. Hlavně se podílel na příbězích seriálů Star Trek: Nová generace a Star Trek: Deep Space Nine. A v nejnovějším rozhovoru se Ron Moore nechal slyšet, že kdyby dostal šanci, moc rád by se ke Star Treku vrátil. Píšeme si dalšího na seznam zájemců...

Server Den of Geek dostal příležitost vyzpovídat Rona Moorea a ptal se samozřejmě hlavně na Battlestar Galactiku a Capriku, ale padla otázka i na Star Trek...

Má vaše práce pro Star Trek vliv na to, jakým směrem se vyvíjela Battlestar?

Jasně, práce na Star Treku po všechny ty roky bylo to, co mě naučilo základy televizní tvorby, ať už jde o psaní, příběhy, strukturu, postavy. Star Trek mě naučil jak psát a produkovat v televizi. Když jsem přišel k Battlestar, rozhodl jsem se zlomit všechna ta pravidla, která Star Trek měl, co se týče tvorby příběhu. Od začátku jsem byl přesvědčený, že pokud Star Trek dělá něco, Battlestar to bude dělat jinak, a tak jsme zkusili ve všem, co jsme mohli, udělat úplně jinou show, než jakou byl Star Trek.

Později se Rona zeptali, zda by se ke Star Treku vrátil...

Pokud by vám někdo nabídl, abyste udělal svoji vlastní Star Trek sérii, vzal byste to?

To rozhodně ano. V tuhle chvíli si ale myslím, že celý fenomén je v dobrých rukou. J.J. Abrams se ho ujal velmi dobře, poslední film byl skvělý. Důvěřuji mu i směru, kterým se vydal.

Společnost CBS, držitel práv na televizní Star Trek, dosud neřekla ani slovo, co zamýšlí. Jak už zaznělo dříve, zřejmě se čeká, až jak dopadne další Star Trek film. Pokud bude úspěšný stejně jako ten první v režii J.J. Abramse, seriál na sebe nenechá dlouho čekat. Otázkou je, jakou bude mít podobu. Pokud jde o Rona Moorea, je dalším ze startrekových veteránů, kteří mají zájem podílet se na seriálu. Před ním to byli třeba Manny Coto, Roberto Orci a Bryan Fuller.

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 8. dubna 2010
přečteno: 3885x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG