Pillerova kniha nejen ze zákulisí Vzpoury je ke stažení

čt 23. září 2010      autor: little borg      přečteno: 3916x      komentáře: 5

scénárista Michael Piller Server TrekCore, jakási studnice mnoha startrekových materiálů, uvolnil ke stažení manuskript nikdy neuvedené knihy scénáristy Michaela Pillera. Ten na stránkách pojednává o zákulisí příprav scénáře devátého filmu s podtitulem Vzpoura i o spoustě dalších zajímavostí. Piller ještě před svou předčasnou smrtí toužil, aby kniha byla volně dostupná fanouškům...

Michael Piller připravoval knihu s názvem "The Writing of Star Trek Insurrection" a zdroj z Paramount Pictures potvrdil, že studio se bránilo uvedení knihy volně ke stažení na internetu. Kniha totiž podle všeho obsahuje některé kontroverzní pasáže. Ještě před smrtí ale přešla práva na Michaela Pillera, Paramount tak ztratil možnost vydání knihy kontrolovat.

Kniha je ke stažení na TrekCore.com.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 23. září 2010
přečteno: 3916x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG