Michael Westmore o Abramsově Star Treku

po 4. března 2013      autor: omi      přečteno: 2253x      komentáře: 0

Michael WestmoreLegendární maskér Michael Westmore se stal fanouškem originálního Star Treku hned při jeho prvním vysílání, když se svou ženou Marion čekali svého syna Michaela a dívali se na každý nový díl. Michael později vytvořil mnoho masek mimozemských druhů pro Novou generaci, Deep Space 9, Voyager, Enterprise i všechny filmy s posádkou Nové generace. V rozhovoru pro Entertainment Weekly se vyjádřil i k novým filmům J.J. Abramse.

"Odvádí skvělou práci. Líbí se to. Vydělává to peníze. Za těch 18 let, co jsem se na tom podílel, jsme se vždycky tak nějak snažili držet směru udaného Genem Roddenberrym. A vypadá to, že teď se od něj odklánějí, jako by to chtěli rozjet odznova. Star Trek má tolik oddaných fanoušků a takové zázemí, že je nesmírně obtížné změnit takovou klasiku. Abrams má svoje Vulkánce, a brzo přijde pravděpodobně i se svými Klingony. Ale film jsem si užil. Byl takový hodně akční. Měli také opravdu dobré obsazení, mladé lidi, kterým to věříte. A také může pracovat s daleko lepší technologií. A musím říci, že také s více penězi. To je obrovský rozdíl. Můžete si dovolit ne jeden laserový výstřel, ale dvacet. Má mnohem více pohybu a akce ve svých filmech protože pracuje s velkým rozpočtem."

Zdroj: treknews.net
admirál omi
autor: omi
vydáno: po 4. března 2013
přečteno: 2253x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG