Kalendář akcí na portále Trekkies.cz

pá 8. listopadu 2013      autor: omi      přečteno: 2117x      délka: 1 min      komentáře: 12

Kalendář akcí na Trekkies.czOd nasazení nové verze portálu to budou už téměř dva měsíce. Jeden restík nám však oproti minulé verzi portálu stále zůstával. Byl jím právě kalendář akcí. Hlavním důvodem pro jeho přepracování byla jeho větší integrace do portálu. Nechtěli jsme, abyste se museli proklikávat přes další weby, abyste zjistili, o jakou akci vlastně jde.

Jelikož se kvapem blíží další a další startrekové akce, máme velkou radost, že vám konečně můžeme kalendář akcí představit v jeho nové podobě. Najdete ho v sekci Komunita a můžete se těšit na přehled jak akcí budoucích, tak těch již proběhlých. Kliknutím na název akce si zobrazíte její detail, ve kterém najdete základní údaje, a pokud možno i odkazy na nějaké reporty. Bonusem je možnost přidávání komentářů registrovanými čtenáři. Pokud byste tedy věděli o nějakém reportu nebo fotogalerii, kterou jsme opomněli odkázat, klidně je můžete v komentářích přidat sami.

V kalendáři bychom chtěli mít pouze akce, které se týkají Star Treku. Zejména proto, že akcí je velký počet, a i když máme rádi i jiné sci-fi, začleněním pouze startrekových akcí nám dovolí udržovat kalendář co nejpřehlednější. Pokud víte o nějaké nové startrekové akci, kterou ještě v kalendáři nemáme, dejte o ní prosím vědět některému z redaktorů e-mailem. Pohodlnější způsob komunikace s redakcí připravujeme, ale bohužel si na něj ještě chvíli budeme muset počkat.

Kalendář je úplně nový a může proto obsahovat chyby. Pokud na nějakou narazíte, dejte nám o ní prosím vědět. Třeba do komentářů k tomuto článku, nebo e-mailem na některou z adres, které naleznete v kontaktech.

Zobrazit kalendář

admirál omi
autor: omi
vydáno: pá 8. listopadu 2013
přečteno: 2117x
komentáře: 12
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odznáčky finišují do svého 10. výročí  -  ne 12. ledna 2020
Upravené hodnocení Star Treku  -  pá 10. ledna 2020
Přihlašování je opět funkční  -  po 13. března 2017
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Rozšíření funkce hodnocení  -  po 4. dubna 2016
Ohodnoťte český Star Trek!  -  út 22. března 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Adventní říkanky  -  út 1. prosince 2015
Umíte psát? Umíte kreslit? Pomozte nám!  -  so 31. října 2015
Startreková výročí  -  út 17. března 2015
Nové téma v diskuzi  -  út 7. října 2014
Aprílové žertíky a novinky na portálu  -  st 2. dubna 2014
Nová verze portálu Trekkies.cz  -  ne 15. září 2013

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG