Jonathan Frakes: Zapomeňte na nový startrekový seriál

st 29. dubna 2015      autor: omi      přečteno: 2595x      délka: 1 min      komentáře: 20

Jonathan FrakesPokud patříte mezi ty fanoušky, kteří doufají, že by se Star Trek mohl opět vrátit na televizní obrazovky, pak má pro vás Jonathan Frakes špatnou zprávu. Frakes, který vdechl život postavě Williama Rikera, režíroval díly seriálů a dva celovečerní startrekové filmy, odpověděl minulý víkend na Fan Expos Regina 2015 fanouškům na dotazy ohledně nového startrekového seriálu. Sám připravil koncept na nový seriál, který představil společnosti CBS. Ta však o nový ST seriál nemá žádný zájem. Podle Frakese mají pocit, že značce původního Star Treku již došel dech, když ST: Nemesis v roce 2002 jako první film nedokázal dostatečně vydělat. Když se nyní daří novým filmům vydělávat, CBS se chce soustředit na ně a nerozdělovat pozornost.

Zdroj: trektoday.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: st 29. dubna 2015
přečteno: 2595x
komentáře: 20
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG