Jakou věcí byste neznalému člověku představili Star Trek tak, aby jej co nejlépe reprezentovala?

st 3. září 2014      autor: Polux      přečteno: 2187x      délka: 1 min      komentáře: 23

otaznikKaždý fanoušek má jistě ve svém okolí někoho, kdo Star Trek nezná, nebo jej nezajímá. To se však může změnit a rozšíření řad fanoušků o nového člena není nikdy na škodu. Jakou věcí byste neznalému člověku představili Star Trek tak, aby jej co nejlépe reprezentovala? Můžete použít jen jednu věc, která podle Vašeho názoru ukazuje ty hodnoty, které si na Star Treku ceníte. Byl by to některý z filmů nebo seriálů, či přímo vybraná epizoda? Nebo byste zvolili některou ze série knih, popřípadě určitou knihu? Nebo snad hru, soundtrack, bohatou historii ST, komunitu, tvorbu fanoušků, či něco úplně jiného? 

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

praporčík Polux
autor: Polux
vydáno: st 3. září 2014
přečteno: 2187x
komentáře: 23
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG