Farragut Fest [VIDEO]

so 29. září 2012      autor: omi      přečteno: 4108x      komentáře: 4

USS Farragut v dokuSpolečnost Farragut Films, která stojí za natáčením fanouškovské série Farragut z období originální série, dokončila přesunutí do Kingslandu v Georgii a pozvala fanoušky na prohlídku natáčecích prostor. Tato událost se uskuteční 8. prosince a její součástí bude i promítání poslední epizody "Cena čehokoliv" (The Price of Anything). V článku se můžete podívat na trailer k této epizodě.

Kulisy, které si budou moci fanoušci prohlédnout zahrnují: můstek, transportní místnost, vnitřek raketoplánu, romulanský můstek, ošetřovnu, konferenční místnost a celé chodby. V případě zájmu o shlédnutí epizod tohoto fanouškovského počinu navštivte stránky StarshipFarragut.com.

Zdroj: trektoday.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: so 29. září 2012
přečteno: 4108x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG