Drbárna: StarNET zná novinky o obsazení ST XI!

po 30. července 2007      autor: JemHadar      přečteno: 4535x      komentáře: 0

Mádl, Kotek, QuintoServer StarNET zjistil, že J.J. Abrams odhalil další podrobnosti ohledně jedenáctého Star Trek filmu. Natáčet se bude v Praze na Barrandově! A to není jediná šokující novinka pro české fanoušky. J.J. Abrams se rozhodl vedle již potvrzeného Zachary Quinta coby Spocka obsadit další hlavní postavy, tedy kapitána Kirka a doktora McCoye, českými herci!

Jelikož se jedná o skutečně velkolepý projekt, vybral J.J. Abrams současné nejzářivější hvězdy českého šoubyznysu, a to sice Jirku Mádla coby kapitána Kirka a Vojtu Kotka coby doktora McCoye. Abramse podle jeho vlastních slov oslnil jejich výkon ve filmu Rafťáci, který náhodně zhlédl v letadle Českých aerolinií při cestě z New Yorku do Prahy, kde si měl prohlédnout Barrandovský ateliér. Zjišťujeme podrobnosti!

Zdroj: StarNET.StarTrek.cz
kadet JemHadar
autor: JemHadar
vydáno: po 30. července 2007
přečteno: 4535x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG