Chystá se nový seriál s Michelle Yeoh

út 15. ledna 2019      autor: Lostie13      přečteno: 1004x      délka: 1 min      komentáře: 9

Michelle YeohS novými projekty ze světa Star Treku se poslední dobou roztrhl na stanici CBS pytel. Po oznámení vývoje seriálu se sirem Patrickem Stewartem v hlavní roli a komediálním animovaném projektu Star Trek: Lower Decks tu máme již třetí seriál, na jehož vývoji se bude podílet americká streamovací služba CBS All Access společně se Secret Hideout Alexe Kurtzmana a společností Roddenberry Entertainment.

Nejnovější oznámený projekt do Star Trek univerza nám přiblíží příběh Philippy Georgiou, kterou opět ztvární herečka Michelle Yeoh. Seriál se bude zaměřovat na její příběh coby členky Oddílu 31, k němuž se přidala již na konci první série seriálu Star Trek: Discovery. Herečka se rovněž objeví v roli Georgiou opět v Discovery, tentokrát ve druhé sérii, jež startuje už tento týden na americké streamovací službě CBS All Access.

Podle zaměření nového seriálu na Oddíl 31 bychom se mohli dočkat temnější a více politické podívané než u akční Discovery. O scénář k novému seriálu se postarají scenáristky Bo Yeon Kim a Erika Lippoldt. O produkci pak CBS Television Studios, Secret Hideout a Roddenberry Entertainment. Vedoucími výroby se stali Alex Kurtzman, Heather Kadin, Rod Roddenberry a Trevor Roth. Koproducenty jsou potom Aaron Baiers, Bo Yeon Kim a Erika Lippoldt. Řada těchto tvůrců se rovněž podílí na seriálu Star Trek: Discovery a na expandování startrekového univerza do řady dalších projektů, které prozatím ještě nebyly oznámeny.

Těšíte se na nový seriál? A co si od něj slibujete? Očekáváte podobně laděnou zábavu jako Discovery, nebo temnější politický thriller?

Zdroj: variety.com
podporučík Lostie13
autor: Lostie13
vydáno: út 15. ledna 2019
přečteno: 1004x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG