29. 8. vychází Nová generace „Q: Otázky a odpovědi“

po 28. srpna 2017      autor: Kubol      přečteno: 2306x      délka: 1 min      komentáře: 4

Už v úterý 29. 8. Q & A czech coverse v českých knihkupectvích objeví již třetí novogenerační příběh odehrávající se po filmu Star Trek: Nemesis, tentokrát s podtitulem „Q: Otázky a odpovědi“ z autorské dílny Kiethe R. A. DeCandida. Kniha volně navazuje na román Odpor, vydaný v červenci, avšak nezaměřuje se na Borgy, nýbrž na – jak již název napovídá – nejmocnějšího protivníka, se kterým se jakýkoli kapitán Hvězdné flotily kdy setkal. Kniha přináší odpověď na palčivé otázky fanoušků od: Proč bytost Q podrobuje lidstvo jakémusi „procesu“? přes: Proč se Q tolik zaměřuje na Jean-Luca Picarda? až po nejstěžejnější: Proč nechal Q řádit posádku Enterprise v sherwoodském lesíku…

Anotace

Už je to sedmnáct let, kdy kapitán Jean-Luc Picard převzal velení Enterprise. Tehdy ještě třídy Galaxy, s pořadovým označením D. Byla to pocta, které není rovno. Kapitáni všech předchozích lodí téhož jména vždy vstoupili do historie. Dnes sedí Picard na můstku majestátní třídy Sovereign, s níž se posunul k písmenu E. A přestože se současná mise v systému Gorsash v ničem nepodobá výpravě na stanici Farpoint, byla to právě tato chvíle, kdy si ji živě vybavil. Byla to ta chvíle, kdy mu vše říkalo… Q.

Původní název: Star Trek: The Next Generation – Q & A
ISBN papírové verze: 978-80-7456-349-2 – vychází 29. 8.
ISBN E-BOOK mobi: 978-80-7456-352-2 – v prodeji zde
ISBN E-BOOK ePub: 978-80-7456-351-5 – v prodeji zde
Nakladatel: Nakladatelství Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Vít Pazlar
Obálka: Jakub Schejbal
Počet stran: 264
Cena papírové knihy: 268 Kč
Cena e-booků: 159 Kč

kadet Kubol
autor: Kubol
vydáno: po 28. srpna 2017
přečteno: 2306x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG