omiho startrekové projekty

út 10. září 2019      autor: omi      přečteno: 432x      délka: 1 min      komentáře: 8

Startrekové projektyStejně jako mnoho jiných, i mě Star Trek inspiroval. Ačkoli jsem se nestal třeba astronautem, inspiroval mě ke kreslení a podobné tvorbě. Už někdy v roce 2002 vznikl první web věnovaný mým startrekovým projektům, primárně návrhům interiérů lodí. Web od té doby samozřejmě zanikl a směr mé tvorby se taky trochu posunul. Pár výmyslů bylo vytvořeno pro setkání fanoušků zvané CzechTREKy, novější tvorba většinou souvisí s natáčením různých fanouškovských děl. Přesto jsem si řekl, že by bylo fajn, kdyby některé výtvory neupadly jen tak v zapomnění, a proto jsem splácal nový web, na kterém se s částí mé tvorby zaměřené na Star Trek můžete seznámit. Třeba tam najdete i něco zajímavého…

omiho startrekové projekty

admirál omi
autor: omi
vydáno: út 10. září 2019
přečteno: 432x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG