Otestujte si své znalosti startrekové časové osy v karetní hře

st 7. listopadu 2018      autor: omi      přečteno: 993x      délka: 1 min      komentáře: 3

Star Trek TimelineU nového sestavení časové osy na webu startrekknihy.cz se hodí upozornit na časové osy, které již zpracovány jsou. Jednak to je opravdu komplexní časová osa na webu CZ Kontinua, která obsahuje krom filmových a seriálových událostí i některé z knih a komiksů. Dále je tu již od roku 2013 předělávka úžasné jednoduché karetní hry Timeline do startrekové podoby, kterou jsme hráli na několika odznáčkových srazech. Události tedy byly několikanásobně otestovány a postupně opraveny chyby. Karetní hra byla také přeložena do angličtiny.

Vybráno bylo 120 událostí z celé startrekové historie a budoucnosti. Některé události jsou reálné, některé samozřejmě fiktivní. Všechny karty mají co nejvíce odpovídající obrázek dané události. Přestože jsou události pouze z primární časové osy, některé obrázky jsou použity z nových filmů, protože v starších filmech a seriálech nebyly ukázány (například Kirk a Spock na Akademii Hvězdné flotily). V karetní hře samozřejmě spousta událostí chybí. Z důvodu lepší hratelnosti byly na jeden rok vybrány pouze dvě, výjimečně tři události.

Star Trek: Časová observatoř

Protože v roce 2016 byla vydána mobilní hra Star Trek Timelines, rozhodl jsem se karetní hru přejmenovat na Star Trek: Časová observatoř na počest úžasného zařízení z 31. století, používaného Danielsem v seriálu Enterprise.

Otestujte si znalosti Star Treku v této jednoduché karetní hře! Stačí si ji vytisknout oboustranně na tvrdší papír a vystříhat. Pravidla jsou přiložena a opravdu nejsou složitá.

Stáhnout česky     Stáhnout anglicky

Soubory s hrou jsou ve formátu PDF a velikost každého je 78,1 MB.

admirál omi
autor: omi
vydáno: st 7. listopadu 2018
přečteno: 993x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG