Budou Short Treks dostupné i mimo severní Ameriku?

st 3. října 2018      autor: omi      přečteno: 1190x      délka: 1 min      komentáře: 7

Star Trek Short TreksTěšíte se zítra na první mini epizodu z Short Treks? Možná se na ni na Netflixu nepodíváte. CBS již na konci září oznámilo, že kvůli streamovacím právům budou Short Treky dostupné pouze na CBS All Access v USA (viz přiložený tweet níže). Britská divize Netflixu potvrdila, že se Short Treky uvést nechystá, což uvádí web tvwise.co.uk. Mini epizody nejsou součástí smluvně dohodnutého vysílání seriálu Star Trek: Discovery, a přestože má Netflix předkupní právo na materiály související s tímto seriálem, pravděpodobně pro něj nejsou takto krátké snímky vysílané s měsíčním odstupem dostatečně obchodně zajímavé. Objevily se spekulace, že by mini epizody mohly být odvysílány na Netflixu v nějakém kompaktnějším formátu před uvedením druhé řady seriálu v lednu 2019. V Kanadě mají fanoušci štěstí, Short Treky odvisílá streamovací služba Space. 

Zdroj: ex-astris-scientia.org
admirál omi
autor: omi
vydáno: st 3. října 2018
přečteno: 1190x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG