Začíná se pracovat na novém seriálu s Picardem

út 25. září 2018      autor: omi      přečteno: 474x      délka: 1 min      komentáře: 3

Stewart a tvůrčí tým nového seriáluSir Patrick Stewart včera na svých sociálních sítích informoval o první schůzce k novému seriálu s Jean-Lucem Picardem. Zatím nejsou známy žádné podrobnosti, ale je zřejmé, že se Stewart účastní schůzky s tvůrčím týmem seriálu. Na fotce můžeme kromě Stewarta vidět zleva spisovatele Jamese Duffa (Enterprise – epizoda Dítě štěstěny), spisovatelku Diandru Pendleton-Thompson, scénáristu Akivu Goldsmana (Batman a Robin; Já, robot), spisovatelku Kirsten Beyer (Star Trek: Voyager) a Pullitzerovou cenou oceněného spisovatele Michaela Chabona. Doufáme, že skupina těchto známých autorů dokáže vymyslet kvalitní příběhy a těšíme se na výsledky jejich práce. Co na tento tvůrčí tým říkáte vy?

admirál omi
autor: omi
vydáno: út 25. září 2018
přečteno: 474x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG