Chystají se další startrekové seriály?

st 20. června 2018      autor: omi      přečteno: 1628x      délka: 1 min      komentáře: 33

Alex KurtzmanAlex Kurtzman je jméno, které v souvislosti se Star Trekem není třeba nijak představovat. Minulý týden se stal výkonným producentem a kreativní záštitou pro seriál Star Trek: Discovery. Nahradí tak Gretchen Bergovou a Aarona Harbertse, o kterých se proslýchá, že neměli dobré vztahy se scénáristy. A je to právě Alex Kurtzman, který dojednal se CBS 25milionovou dohodu na pětiletý plán přinést na televizní obrazovky více Star Treku.

V kuloárech se mluví až o pěti nových startrekových seriálech, včetně již mnohokrát dříve zmiňovaných – seriál z prostředí Akademie Hvězdné flotily zaměřený na mladší publikum, seriál zaměřený na populární postavu Khana, animovaný seriál. V jednom z nových seriálů by si podle spekulací mohl zahrát i Patrick Stewart postavu kapitána Picarda. Stewart sám však již před nějakou dobou veřejně prohlásil, že se ve Star Treku již objevit neplánuje.

CBS se oficiálně vyjádřila, že se rozhodla „rozšířit startrekovou frenčízu pro televizi, produkovat nové seriály, mini-seriály a další obsah včetně animace“.

Co říkáte na možnost nových startrekových seriálů? Těšíte se, nebo máte strach, kam se naše oblíbené universum zase vydá?

Zdroj: io9.gizmodo.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 20. června 2018
přečteno: 1628x
komentáře: 33
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG