ANOVOS představil luxusní modely Discovery a Shenzhou

út 13. února 2018      autor: omi      přečteno: 878x      délka: 1 min      komentáře: 11

Model USS Discovery od AvonosuFirma ANOVOS, kterou mají trekkies pravděpodobně nejvíce spojenou s realistickými uniformami, včera představila dva detailní osvětlené studiové modely lodí z posledního startrekového seriálu. Jedná se o Discovery a Shenzhou. Co fanoušky už pravděpodobně tolik nepotěší, je cena, která je pro Discovery v přepočtu zhruba 185 000 Kč, pro Shenzhou potom asi 165 000 Kč.

Discovery je dlouhá asi 93 cm a osvětlená 180 diodami. Shenzhou je dlouhá asi 67 cm a je vybavená 160 diodami. Oba modely jsou vytvořeny z polymerové pryskyřice s ocelovými výztuhami. Jsou pokryty několika vrstvami barev k docílení efektu realistického 3D plátování. Kromě propracovaného osvětlení s efekty ztmavování pro impulzní motory a potkávací světla na dálkové ovládání můžeme vidět otevřený hangár vybavený raktoplány. Na modelu by mělo být možné též oddělit část povrchu k nahlédnutí do strojovny a kajut posádky. Oba modely jsou umístěné na podstavci ve tvaru delty Discovery z hliníku a oceli. Smozřejmostí je i bezpečné balení modelů do dřevěné bedny. Pro pořízení modelu by měl ANOVOS nabízet i splátkový kalendář.

Model USS Shenzhou od Avonosu

Model USS Shenzhou od Avonosu

Zdroj: startrek.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: út 13. února 2018
přečteno: 878x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG