Tarantino chce natočit Star Trek film

út 5. prosince 2017      autor: little borg      přečteno: 2178x      délka: 1 min      komentáře: 40

Quentin TarantinoSlavný režisér Quentin Tarantino podle serveru Deadline skutečně jedná se studiem Paramount Pictures o možnosti, že by natočil příští Star Trek film. S producentem J.J. Abramsem chtějí vytvořit tým scénáristů, který by zpracoval jeho (blíže nespecifikované) nápady. Není vůbec jasné, zda se má vrátit posádka, kterou známe z předchozích tří filmů rebootované série. Tarantino nicméně naznačil, jakým směrem se jeho myšlenky ubírají. Paramount informaci nekomentoval.

„Tak trochu chytili sami sebe do pasti, a to jednoduše tím, že musejí použít všechny ty postavy. Ve všech filmech potřebují Uhuru, potřebují Scottyho, potřebují Kostru, potřebují všechny, a to se děje pořád dokola – všichni musejí mít roli v příběhu, všichni řeší zápletku,“ uvedl k předchozím filmům Tarantino kriticky. Už dříve v rozhovorech řekl, že je mu Star Trek bližší než Star Wars. „Město na pokraji věčnosti a Enterprise včerejška jsou nejlepší epizody,“ dodal režisér Tarantino.

Abrams po premiéře filmu Star Trek: Do neznáma oznámil, že se posádka mladého kapitána Kirka vrátí, stejně jako Kirkův otec. Od té doby bylo ale ticho a osud startrekové filmové série byl nejistý i s ohledem na nepřesvědčivé tržby snímku v režii Justina Lina. 

Zdroj: Deadline Hollywood
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: út 5. prosince 2017
přečteno: 2178x
komentáře: 40
Facebook Twitter Google+

Související články:

Vybíráme z archivu – vzpomínky na Nimoye  -  so 28. února 2015
Connor "Trip" Trinneer v Praze - inspirace na setkání  -  so 15. září 2012
Vzpomínky na Trekfest  -  pá 10. června 2011
Vybíráme z archivu - IV.  -  so 24. dubna 2010
Vybíráme z archivu - III.  -  so 17. dubna 2010
Vybíráme z archivu - II.  -  so 10. dubna 2010
Vybíráme z archivu - I.  -  so 3. dubna 2010

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG