Star Trek: Diplomacy už jen s ochranou aneb „Jistě, kapitáne!“

st 29. listopadu 2017      autor: Sokar      přečteno: 2192x      délka: 1 min      komentáře: 6

Jiste kapitane logoV pátek 24. 11. byla veřejně promítnuta poslední epizoda Star Trek: Diplomacy s názvem „Opona se stahuje“. Také tento díl si nyní můžete vychutnat z pohodlí domova, protože je volně ke stažení na webu. Cesta STD je tímto u konce a my moc děkujeme vám všem, kteří jste po ní šli s námi. Slovy klasickými, v TNG tesanými, pamatujme si všechno dobré.

Jak je všeobecně známo, značka Star Trek je pod právní ochranou svých majitelů. STD ochranaTato ochrana se vztahuje i na fanprodukci, která musí podléhat vydaným pravidlům. Hned jejich první bod omezuje každou tvorbu na dvě čísla (tedy epizody) po 15 minutách. Takový rozsah našim hercům ani tvůrcům nestačí. Proto jsme se přesunuli do nového světa. Konec jedné éry tak znamená začátek druhé. Návazný seriál s názvem „Jistě, kapitáne!“ odstartuje první epizodou „Dcera robotů“ v roce 2018. Už teď se můžete podívat na základní informace o novém světě na čerstvě spuštěných stránkách tohoto projektu.

A jak že se kapitán Pargimeos se svou posádkou do nového světa vlastně dostal? Podívejte se na video ze samotného přerodu.

Poznámka pod čarou. Veškeré tyto informace jsme v posledních dnech umístili i na sociální sítě. Jsme si však vědomi, že někteří fanoušci trpí intolerancí Facebooku a jsou dobrovolně na bezZugkerbergové dietě. Vůbec se jim nedivíme, proto jsme připravili shrnutí i zde na portále.

viceadmirál Sokar
autor: Sokar
vydáno: st 29. listopadu 2017
přečteno: 2192x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG