Dnes vychází: TITAN – Meč Damoklův

út 14. listopadu 2017      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2379x      délka: 1 min      komentáře: 9

Titan #4: Meč DamoklůvJedeme se sněhem o závod! Již dnes, 14. listopadu, vychází v nakladatelství Brokilon další ze série knih odehrávajících se po filmu Nemesis. Tentokrát ovšem poprvé s rozmanitou posádkou lodi U.S.S. Titan – překrásné třídy Luna, jejíž křivky můžete obdivovat v detailním renderu přímo na obálce. Na kapitána Williama Rikera, jeho první důstojnici Christine Valeovou, komandéry Tuvoka a Ra-Havreiie a mnohé další tentokrát čeká vpravdě startrekový úkol – průzkum neznámé planety, její neobvyklá povaha a… samotný čas!


Pravíme zde, pod září hvězdnou, tu pravdu, jíž my věříme.
Že v koloběhu smrti věčném čas ohněm je, v němž hoříme.


Anotace

Osud: idea stará jako sám život. Utváříme budoucnost našimi činy, nebo je už dávno daná? A jestliže cesta, kterou kráčíme, je předurčena – je-li předem znám konec naší pouti – co nás čeká?

Orisha je planetou, jejíž lidé žijí staletí pod záhadným objektem na jejich obloze. Když se poprvé objevil, bylo jim řečeno, že jde o něco nepřirozeného – zlé znamení. Připadali si pozorovaní, odhalení a zranitelní. Byl to tedy prvotní strach, kdo utvářel jejich civilizaci.

Postupně přišli se jménem Oko Erykonu, a protože „Oko“ neustále vzdorovalo jakémukoli vědeckému pokusu, který chtěl odhalit jeho pravou podstatu, jsou nyní mnozí přesvědčení, že jde o inteligenci studující jejich svět. Inteligenci možná nepřátelskou, čekající na vhodný okamžik.


Ukázka

Ukázku zpracovala xb1​.


Původní název: Star Trek: Titan – Sword of Damocles
ISBN: 978-80-7456-361-4
E-BOOK: v prodeji na obvyklých místech
Nakladatel: Nakladatelství Brokilon
Redakce: Albert Balatka, Jiří Popiolek
Překlad: Jakub Marek
Obálka: John Vairo Jr., Cliff Nielsen, Ellery Connell, Jakub Schejbal
Počet stran: 336
Cena papírové knihy: 298 Kč
Cena e-booků: 169 Kč

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: út 14. listopadu 2017
přečteno: 2379x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG