Nové upoutávky na Star Trek: Discovery

pá 18. srpna 2017      autor: omi      přečteno: 1353x      délka: 1 min      komentáře: 2

plakát Star Trek: DiscoveryNa sociálních sítích byly v poslední době zveřejňovány videomedailonky jednotlivých postav seriálu. Zatímco na Twitteru jsou videa pro náš region bohužel nepřehratelná, na Instagramu je možné všechny medailonky postav přehrát. Dnes k nim přinbyl také krátký minutový trailer, v kterém můžeme vidět pár nových záběrů. Trailer a několik medailonků je vloženo přímo do článku, pro zbylé videa doporučujeme se podívat přímo na Instagram a sledovat účet @startrekcbs. V traileru můžeme vidět, že hlavní postava Michael Burnham vystřídá dvě barvy označení unirormy – zlatou a stříbrnou. Pravděpodobně je to důvod jejího převelení z USS Shenzou na USS Discovery. Jak se vám medailonky a nový trailer líbí?

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 18. srpna 2017
přečteno: 1353x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG