Nové střípky ze Star Trek: Discovery

pá 21. července 2017      autor: omi      přečteno: 1388x      délka: 1 min      komentáře: 11

USS DiscoveryV San Diegu ve Spojených státech se momentálně koná Comic-Con, proto se na sociálních sítích začínají objevovat další informace o nově natáčeném seriálu Star Trek: Discovery. Především se jedná o předměty, suvenýry, ale také o koncepty, z nichž některé můžete vidět níže v článku. Zajímavou informaci o své postavě poručíka Saru sdělil i jeho představitel Doug Jones. Hláška „Mí lidé jsou biologicky předurčeni pro jediné, vycítit blížící se smrt.“, kterou pronesl v traileru, vzbudila mezi fanoušky nečekané reakce. Doug tedy vysvětlil, že na Saruově rodné planetě jsou dominantním druhem predátoři, kteří soustavně loví Kelpieny – druh, z kterého Saru pochází. Kelpianům se tedy vyvinuly zostřené smysly pomáhající jim přežít.

Obsáhlou galerii obrázků z Comic-Conu můžete nalézt i na oficiálním webu startrek.com​.

Insignie, komunikátor a trikordér ze ST: Discovery
Zdroj: trekcore.com, twitter.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 21. července 2017
přečteno: 1388x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG