Premiéra ST Diplomacy: Loděnice v Premiere Cinemas (3,5 epizody najednou)

čt 8. června 2017      autor: Margh      přečteno: 1022x      délka: 2 min      komentáře: 2

STD_premiera_3_epizodaRádi bychom vás pozvali na premiéru třetí epizody s názvem Loděnice. Můžete se těšit na kapitána Pargimea a komandéra Lavernu, kteří s podporou poručíka Mendona řeší zapeklitou dohodu mezi Andorií a Telarrem. Hvězdná flotila Spojené federace planet plánuje stavbu bitevních lodí třídy Prometheus a právě tyto dva znesvářené druhy mají na takto důležitém projektu spolupracovat. Podaří se posádce vše diplomaticky vyřešit a zástupce obou planet nasměrovat k úspěšné spolupráci a nerozhněvat Radu Federace, která projekt nepodporuje?

STD_andorian_tellarit_001Během večera vám na velkém plátně kina Premiere Cinemas v pražské Hostivaři hezky po sobě odvyprávíme i předchozí příběhy, tedy První tah, Vládní rošády a Úplné hlášení. Máte tak jedinečnou šanci vidět všechny díly na velkém plátně a pozorovat celý příběh, hledat možná propojení a zjistit, zda jsme se v našem amatérském hraní průběžně alespoň trochu zlepšili.

STD_kulisy_mustek_technika_001Je to již rok, co měla premiéru v kině Ponrepo první epizoda českého fanouškovského projektu točeném v reálných kulisách. Za rok se toho hodně událo – dostavěli jsme přední část můstku a postavili úplně novou místnost, k životu přivedli nové postavy, vyprodukovali druhou epizodu, promítanou opět v kině Ponrepo, dotáhli do finále třetí epizodu a naposledy klapli pro čtvrtou epizodu. Bohužel hlavním zvratem byla „pravidla“ a mimisoudní dohoda s projektem Axanar a vlastníky práv na Star Trek společnostmi CBS a Paramount.

Pro projekt to znamenalo krátké pozastavení natáčení a omezení v podobě zkrácení celého Star Trek seriálu na dvě (a půl) epizody, které se pravidly ještě řídit nemusí, a dvě epizody již respektující pravidla, jak jen to bylo možné. Došlo ke změně názvu a loga, tedy projekt Star Trek: Diplomacy se nyní nazývá Diplomacy: A Star Trek Fan Production. Ale tím podstatnějším omezením je délka samotného dílu, tedy 15 minut (+ úvodní a závěrečné titulky) a maximálně dvě na sebe navazující epizody. To nám ovšem nesebralo chuť, abychom ve vyprávění příběhů posádky lodi USS Masaryk pokračovali a dokončili alespoň první „sezónu“ v barvách Star Treku.

Těší se na vás celý tým projektu Diplomacy: A Star Trek Fan Production.

viceadmirál Margh
autor: Margh
vydáno: čt 8. června 2017
přečteno: 1022x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odznáčkový výlet na Čertovu lávku  -  st 14. února 2018
Trekken 2017 začíná už v pátek  -  ne 19. listopadu 2017
Všefandomová maškaráda  -  čt 9. listopadu 2017
Masaryk zdraví Avatar  -  st 25. října 2017
Trekken 2017 už má program  -  út 24. října 2017
Trekken 2017  -  út 26. září 2017
Draci nad Prahou VIII, bitva na Bílé Hoře, čekání na Star Trek: Discovery  -  čt 7. září 2017
Výsadek do Atommuzea Javor 51  -  so 26. srpna 2017
Star Trek odpoledne v Elysiu  -  út 11. července 2017
CON-EC 5 žije  -  ne 28. května 2017
Deanna Troi zavítá do Prahy  -  pá 28. dubna 2017
Německý Movie Park staví startrekovou horskou dráhu  -  pá 24. února 2017
Březen s kapitánem Kirkem v Planetáriu Praha  -  út 21. února 2017
Rudolfinum se rozeznělo melodiemi Star Treku  -  so 5. listopadu 2016
50. výročí Star Treku – plesové pozdravy [UPDATE o omalovánky]  -  st 2. listopadu 2016

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG