Doug Jones o své roli v Discovery [VIDEO]

út 10. ledna 2017      autor: omi      přečteno: 1933x      délka: 1 min      komentáře: 1

Doug JonesS blížícím se natáčením Star Trek: Discovery se určitě budeme častěji setkávat s novinkami o tomto seriálu. Server IGN zveřejnil rozhovor s hercem Dougem Jounesem, který byl obsazen do role mimozemského poručíka Saru. Z rozhovoru se dozvíte více informací o začátku natáčení, o výslovnosti jména nebo o Dougově vztahu ke Star Treku obecně.

Souhrn rozhovoru

Natáčení začne později v tomto měsíci (leden 2017). Jediné, co může Doug prozradit, je pouze to, co již bylo oznámeno. Bude hrát příslušníka druhu, který jsme ve Star Treku dosud neviděli. Z toho má Doug radost, protože mu to umožní volnost v objevování své postavy i samotného druhu, ke kterému přísluší, což by si u již známého rozhodně nemohl dovolit. Bude hrát vědeckého důstojníka, jehož jméno se vyslovuje [:Suh-ROO:] (výslovnost si můžete poslechnout v čase 1:18 videa výše). Jeho hodnost bude na začátku poručík, což by se samozřejmě v budoucnosti mohlo změnit, Doug doufá, že by mohl i povýšit. Star Trek vždy obdivoval, a i když neviděl všechny díly seriálů, zná všech pět kapitánů i lodě, kterým veleli. Rozdíl mezi trekkies a trekkery mu byl vysvětlen a je nadšený, že bude moct být součástí tohoto úžasného fenoménu. Po oznámení jeho obsazení se o něj ihned začala zajímat média a zvednul se mu i počet fanoušků na sociálních sítích. Ačkoliv již třicet let představuje rozličné potvory ve sci-fi a fantasy, ve Star Treku se zatím neobjevil. Rozhovor končí přáním úspěchu filmu Bye Bye Man​, který by se měl dostat do kin 13. ledna 2017.

Zdroj: trekcore.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: út 10. ledna 2017
přečteno: 1933x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG