Doug Jones a Anthony Rapp si zahrají ve Star Trek: Discovery

čt 1. prosince 2016      autor: omi      přečteno: 1913x      délka: 1 min      komentáře: 11

Doug Jones a Anthony RappCBS včera oficiálně ohlásilo první tři obsazené role v chystaném seriálu Star Trek: Discovery. Potvrdila se tak předchozí zpráva o obsazení Michelle Yeoh do role kapitána Georgiou (nikoliv tedy Han Bo, jak uváděla původní spekulace) z lodi USS Shenzhou. Dalším oznámeným hercem je Doug Jones, který ztvární poručíka Saru, vědeckého důstojníka mimozemského druhu, který ve Star Treku doposud nebyl vidět. K této dvojici se přidá Anthony Rapp, který si zahraje poručíka Stametse, vědeckého důstojníka, astromykologa (specialistu na vesmírné houby), který je zároveň představitelem předem ohlášené gay postavy. Anthony na svém twitterovém účtu již zveřejnil fotku se všemi startrekovými seriály na DVD, jejichž zhlédnutím se chce na svou roli co nejlépe připravit.

Zdroj: trekmovie.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: čt 1. prosince 2016
přečteno: 1913x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG