Michelle Yeoh obsazena do Star Trek: Discovery

čt 24. listopadu 2016      autor: omi      přečteno: 2011x      délka: 1 min      komentáře: 5

Michelle YeohOd včerejšího rána kolovaly po internetu dohady o obsazení Michelle Yeoh do jedné z větších rolí pro seriál Star Trek: Discovery. Informaci poprvé „vyzradil“ Nicholas Meyer v diskuzi ke svému filmu Čas po čase z roku 1979. Šlo však zatím o nepotvrzený dohad, který byl v průběhu dne i několikrát popřen. Večer však informaci potvrdila sama herečka: „Myslím, že CBS to chce oznámit samo, ale vyrostla jsem s generací Star Treku, a tak jsem samozřejmě velkým fanouškem.“ Michelle Yeoh můžeme znát z filmu Tygr a drak nebo aktuálního seriálu Marco Polo. V Discovery by měla ztvárnit kapitánku Han Bo z lodi USS Shenzhou, která by měla hrát velkou roli v první sezóně seriálu.

Hlavní role v seriálu, postava poručíka, je zatím stále neobsazena. Štáb hledá svěží, neokoukanou tvář afro-americké nebo latinské herečky.

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 24. listopadu 2016
přečteno: 2011x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG