Bryan Fuller předává řízení Star Trek: Discovery

čt 27. října 2016      autor: omi      přečteno: 1898x      délka: 1 min      komentáře: 7

Bryan FullerKvůli časovému vytížení jinými projekty (Američtí Bohové, Neuvěřitelné příběhy) již Bryan Fuller nemůže dále věnovat novému startrekovému seriálu potřebný čas. Zůstává sice dále výkonným producentem, řízení denních záležitostí seriálu však předává Gretchen Berg a Aaronu Harbertsovi. Fuller tvrdě pracoval na scénářích prvních dvou epizod a pomohl vytvořit příběhovou linii pro celou první sezónu a stejně tak prostředí celého seriálu. Bohužel je však natolik vytížen, že by se nemohl dostatečně věnovat natáčení, které má začít v listopadu. Zároveň není žádoucí dále oddalovat premiéru prvního dílu, která již byla posunuta z ledna na květen 2017.

Do tvůrčího týmu přibyl spisovatel a režisér Akiva Goldsman, který se podílel na několika filmech a seriálu Fringe. Obsazení rolí je již skoro hotové, ale pořád chybí herečka pro hlavní ženskou roli. Jako další postavy ze seriálu byli prozrazeni: gay postava (muž), admirál (žena), klingonský kapitán (muž), admirál (muž), poradce (muž) a britský doktor (muž).

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 27. října 2016
přečteno: 1898x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG