Nově od Laser-books: TITAN – Orionovi psi

st 24. srpna 2016      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2541x      délka: 1 min      komentáře: 2

Christopher L. Bennett: Orionovi psiPřinášíme Vám třetí pokračování série o zbrusu nové lodi třídy Luna – USS Titan – kapitána Williama Rikera, bývalého prvního důstojníka Enterprise-D, a jeho rozmanité posádky. Po vyřešení romulanské a rémanské vnitřní politiky (Mezi dvěma světy) se Titan omylem ocitl v Malém Magellanově oblaku (Černý král). Po úspěšném návratu lodi a všech lidí tam uvízlých se posádka vrací k původnímu plánu mise. Při průzkumu zatím neznámého Orionova ramene se odvážně pouští tam, kam se dosud nikdo z Federace nevydal…


Tuto novinku si nyní můžete objednat na našich nových internetových stránkách.


Čím dále proniká hvězdná loď Titan za hranice známého vesmíru, tím víc jsou všichni telepati na její palubě – včetně diplomatické důstojnice Deanny Troi – pod vlivem cizího zoufalého křiku o pomoc. Ten nakonec loď přivádí  k místu šokujícího masakru. Naleznou civilizaci mezihvězdných „velrybářů“, která známé vnímající vesmírné obry nejen zneužívá, ale dokonce se jimi i živí. Konsternován, ale zdráhajíc se vynášet jednoduché soudy, pokračuje kapitán William T. Riker v průzkumu a v oblasti aktivního formování hvězd naráží na rozlehlé vesmírné trdliště. Ekosystém pro ohromující množství rozmanitých, avšak podobně obřích forem života. Při pokusu sjednat konec pronásledování těchto tvorů poskytne Rikerova posádka lovcům bezděčně prostředky, díky nimž už nemusí být nadále lovci. Jenže věci nikdy nejsou takové, jaké se zdají být.


ISBN: 978-80-7193-404-2
Nakladatel: Laser-books PLZ (podívejte se i na naše další tituly)
Překlad: Jakub Marek
Redakce: Albert Balatka, Helena Šebestová
Obálka: Cliff Nielsen
Úprava obálky: Jakub Schejbal
Počet stran: 382
Cena: 289 Kč
(pro majitele čtenářských kont bronze a silver 202 Kč, pro ČK gold 173 Kč)

Zdroj: www.laser-books.cz
kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: st 24. srpna 2016
přečteno: 2541x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG