Můstek lodi USS Masaryk ze Star Trek: Diplomacy [VIDEO]

čt 21. července 2016      autor: omi      přečteno: 2927x      délka: 1 min      komentáře: 10

Star Trek: Diplomacy - klapkaO unikátním projektu českých fanoušků Star Trek: Diplomacy jste si na portále už mohli přečíst v rozhovoru s režisérem, ve kterém můžete najít i první teaser. V dalším článku jsme se dozvěděli o premiéře první epizody, která proběhla na letošním STARconu a byla promítána i na Festivalu fantazie. V článku se objevily také informace ze zákulisí celého projektu, o nápadu, přípravách a následně stavbě kulis. Pokud vás kulisy můstku, které si fanoušci postavili, zajímají, pak máme pro vás dobrou zprávu. Jeden z tvůrců je zároveň nadšeným youtuberem, a tak se na jeho profilu můžete nyní podívat i na to, jak to na takovém, českými fanoušky postaveném můstku hvězdné lodi vypadá. Co říkáte, líbí se vám?

Zdroj: youtube.com
admirál omi
autor: omi
vydáno: čt 21. července 2016
přečteno: 2927x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG