Karl Urban chce originální příběh pro další Star Trek film

čt 8. srpna 2013      autor: Bedraz      přečteno: 3548x      komentáře: 6

Karl UrbanKarl Urban, představitel Leonarda McCoye, poskytl rozhovor serveru IGN a několik úryvků se týkalo i Star Trek otázek. Nejdříve přišel na přetřes nový režisér dalšího filmu. "To je těžká otázka," prohlásil pro IGN, "protože J.J. nastavil laťku hrozně vysoko a je to prostě jedinečný filmař. O tom není pochyb. Když to shrnu, tak se těším na čerstvý vítr, novou energii. J.J. je rozhodně inspirující osobnost, inspirující režisér a tím postrkuje své souputníky, aby byli lepší, než jsou. Takže ať se stane režisérem kdokoliv, odvede dobrou práci."

Urban se vyjádřil i k tomu, co by rád viděl ve třetím filmu. "Věřím, že bychom se měli vydat cestou originality. Star Trek: Do temnoty použil jednoho z nejvíce oceňovaných a milovaných protivníků Enterprise a odvyprávěl příběh se všemi těmi nádhernými odkazy k minulým snímkům a epizodám. Teď bychom se ale podle mě měIi snažit být originální. Být jiní a noví. Víte, nezapomínejme, že Star Trek se zabýval výzkumem vesmíru. A bylo by skvělé oživit tohoto ducha pro další film, abychom natočili i něco jiného, než jen příběhy založené na pomstě."

Zdroj: trekweb.com, IGN.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 8. srpna 2013
přečteno: 3548x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG