Hollywood Reporter: Kurtzman a Orci se vrátí se Star Trekem 3, Lindelof ne

út 6. srpna 2013      autor: Bedraz      přečteno: 2957x      komentáře: 3

Roberto Orci a Alex KurtzmanPodle serveru Hollywood Reporter probíhají vyjednávání s Alexem Kurtzmanem a Robertem Orcim ohledně napsání dalšího Star Trek scénáře pro studio Paramount a Skydance Productions. Dvojice byla spoluautory přechozích dvou filmů od režiséra J.J. Abramse, který by se navzdory réžii Star Wars měl vrátit jako producent i se svou společností Bad Robot. Damon Lindelof, který byl spoluautorem scénáře pro Star Trek: Do temnoty, by se však již na dalším filmovém pokračování frančízy podílet neměl.

Ačkoli je vše zahaleno tajemstvím, objevily se nedávno zprávy, že studio se obrátí na nové scénáristy a že proběhla setkání s Ashley Edward Millerem a Zackem Stentzem (Thor, X Men: First Class), kteří by mohli napsat příběh Star Treku 3. Schůzky měly proběhnout i s jinými scénáristickými týmy. Avšak Paramount nedávno obrátil a vrátil se k duu, které propůjčilo frančíze nový dech. Nejobtíženější je najít v nabitých rozvrzích Kurtzmana a Orciho nějaký prostor, kde by vůbec mohli psát. Kromě rozsáhlého televizního impéria jsou angažování také studiem Universal, které po nich chce oživit Mumii a Van Helsinga.

Přesto to vypadá, že se studio a všichni zúčastnění budou snažit stihnout premiéru nového snímku k 50. výročí premiéry TOS, tj. v roce 2016. 

Zdroj: trekweb.com, hollywoodreporter.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: út 6. srpna 2013
přečteno: 2957x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG