Bjo a John Trimble o Nichelle Nichols

út 25. června 2013      autor: omi      přečteno: 2941x      komentáře: 0

UhuraŽe Vám jména Bjo a John Trimblovi nic neříkají? Pak vězte, že se jedná o manželský pár, který v šedesátých letech inicioval dopisovou kampaň za záchranu originálního seriálu Star Trek. Právě tito super fanoušci se nedávno s oficiálním Star Trek serverem podělili o pár historek o své přítelkyni, startrekové legendě a herečce Nichelle Nichols, která ztvárnila postavu Uhury.

Nichelle Nichols je opravdu upřímná dáma. Je laskavá, dobrosrdečná a chápavá. Je však také chytrá, což nemůžeme říct úplně o všech hercích. Poprvé jsme ji potkali při natáčení, když odpočívala v zákulisí. Povídali jsme si o současné politice a ona nehorázně flirtovala s Johnem. Jednou nás někdo popsal jako "ostudně monogamní", a tak si John moc nevěděl rady, když na něj ta nádherná žena mrkala svýma obrovskýma hnědýma očima.

V roce 1967 jsme na Světovém SF conu v New Yorku pořádali charitativní aukci startrekových věcí, které věnoval Gene Roddenberry. Byl to neuvěřitelný úspěch. Na základě této zkušenosti jsme Geneovi přednesli myšlenku prodeje startrekových suvenýrů rozrůstající se fanouškovské komunitě. Tahle myšlenka se mu líbila a zároveň se rozhodl přesunout odpovědi na fanouškovské dopisy z externí firmy a najal na tuto práci nás.

Herci reagovali na tuto změnu různě. Někteří chtěli vidět dopisy od všech svých fanoušků, jiní pouze ty, které obsahovaly dárky a některé to nezajímalo vůbec. Samozřejmě neprozradíme, kdo jak k dopisům přistupoval.

V té době studio poskytlo 13x18 cm velké černobílé fotografie, které jsme posílali fanouškům. Měli jsme fotky hlavních herců a také pár zajímavých postav, plus pár hezkých fotografií USS Enterprise.

sexy UhuraNichelle měla ale svoje vlastní představy, jak odpovídat na dopisy. Standardní dopisy typu "prosím pošlete mi phaser" nechávala odpovídat nás normální její fotkou v uniformě Hvězdné flotily. Ale vyžádala si všechny dopisy s vojenskou zpáteční adresou. Měla svoji fotku v sexy krátkých šatičkách, které posílala "svých chlapcům za mořem". Z reakcí jejích vojenských fanoušků měly tyto fotky opravdový úspěch!

Jednou letěla Nichelle z El Pasa do Houstonu a překvapila ji změna časových pásem. Nevěděla o změně času a zaspala. Organizátor conu zuřil, protože měla za pár minut vystupovat na pódiu. Bjo se měla jít podívat do Nichellina pokoje a zjistit, co se stalo. Nichelle byla překvapená, co tam Bjo dělá. Po vysvětlení situace se začala urychleně malovat a stěžovala si, že má pomačkané šaty. Bjo vyndala žehlící prkno a šaty jí urychleně vyžehlila, nezapomněla však dodat, že okna jí mýt nebude. Nichelle se za chvilku objevila na pódiu a vesele vysvětlila důvod svého zpoždění. Diváci byli rádi, že jsou herci také jen lidi a nic jí nevyčítali. Lidskost byla nedílnou součástí Nichelliny vizáže.

Kdykoliv jsme na nějaké akci viděli Nichelle, nezapomněla mít na Johna nějakou poznámku o sexy mužích, obejmout ho a dát mu polibek. Nejdříve býval zaražený, ale pak jí odvětil, že tohle dělá se všemi muži. Smála se a ujistila Johna, že to dělá pouze s ním.

Nemusíme dodávat, že je to naše nejoblíbenější herečka.

Bjo a John Timblovi

Zdroj: startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: út 25. června 2013
přečteno: 2941x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG