První plakát k filmu "STAR TREK: DO TEMNOTY", trailer už brzy

po 3. prosince 2012      autor: little borg      přečteno: 3098x      komentáře: 34

plakát ke Star Trek Into Darkness Propagace startuje. Studio Paramount Pictures ukázalo první vizuál k chystanému celovečernímu filmu Star Trek - Do temnoty. A jak přiložený obrázek napovídá, půjde v nejnovějším snímku zřejmě o pěkně temnou podívanou. Je evidentní, kde se tvůrci propagační kampaně inspirují, v jakých šlépějích Star Trek aktuálně kráčí. Inspirace batmanovskou kampaní se nezapře. Film bude mít premiéru 17. 5. 2013 a těšit se můžeme na uvedení ve 2D i 3D formátu, a to v klasických kinech a IMAXu.

Mimochodem stále platí, že před premiérou filmu Hobit: Neočekávaná cesta bude v IMAXu devět minut ze Star Trek - Do temnoty. Pokud máte zájem, aby ukázka byla i v Česku, napište si o ni do Cinema City, které provozuje pražský IMAX. Více viz v tomto článku.

UPDATE: Aktualizace se dočkala i oficiální stránka k filmu, který stejně jako předchozí snímek využívá adresu StarTrekMovie.com. Mimochodem podle oficiálního release plánu se film Star Trek - Do temnoty dostane do českých kin až 6. 6. 2013.

UPDATE 2: českou webovou stránku najdete na adrese: StarTrek-film.cz.

Zdroj: StarTrek.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: po 3. prosince 2012
přečteno: 3098x
komentáře: 34
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG